Czy można wyobrazić sobie lepszy sposób na spędzenie ciepłego, wakacyjnego popołudnia niż zorganizowanie rodzinnego grilla w ogrodzie? Starannie urządzona jadalnia na tarasie umożliwi Ci cieszenie się latem dokładnie tak, jak lubisz najbardziej. Jakie wyposażenie powinno znaleźć się w ogrodowej strefie jadalnianej? Sprawdź!

Jadalnia na tarasie inspirowana naturą

Jeśli jadalnia na tarasie, to oczywiście solidny stół i wygodne krzesła! W sielską, wypełnioną bujną roślinnością scenerię idealnie wpiszą się komplety wykonane z  naturalnych materiałów. Hitem w modnych ogrodach są w tym sezonie stoły z drewna tekowego. Pięknie wybarwione, ciężkie drewno egzotyczne celująco zdaje egzamin w wymagającym, zewnętrznym środowisku. Teczyna, w odróżnieniu od europejskich gatunków, nasycona jest kwasem krzemowym i substancjami oleistymi. Specyficzny skład sprawia, że surowiec jest twardy, nie chłonie wody, nie wypacza się i nie niszczeje pod wpływem kontaktu z promieniowaniem UV, wysoką i niską temperaturą.  Solidny, duży stół z drewna stworzy zgrany duet z lżejszymi krzesłami z rattanu. Plecione z egzotycznego surowca krzesła osadzone na geometrycznych, metalowych nogach wniosą do ogrodu klimat dalekich podróży. Gwarantujemy, że pokochasz swoją nową jadalnię!

Stół drewniany i meble rattanowe Vimine – wybór podyktowany troską o planetę

Zastanawiasz się, gdzie kupić stylowy komplet? Źródłem inspiracji dla wszystkich osób marzących o zaaranżowaniu skąpanej w słońcu jadalni na tarasie będzie katalog Vimine. Drewniane stoły i meble rattanowe Vimine wykonywane są w całości ręcznie z materiałów pochodzących wyłącznie z ekologicznych źródeł – plantacji zrównoważonego rozwoju i recyklingu.

Author

Comments are closed.

https://chuck.com.pl/srebrna-oznaka-jezdziecka-jak-sie-przygotowac/ https://materialprintshop.com/poczatek-przygody-z-jezdziectwem-kask-do-jazdy-konnej/ https://bdswebwizard.com/czym-wyrozniaja-sie-buty-jezdzieckie/