Komplet sztućców to niezbędnik na każdym stole – dzisiaj jednak stanowi on nie tylko element niezbędny podczas posiłku, ale też ozdobę, która może odmienić oblicze każdego dania. Jaki komplet sztućców wybrać, aby cieszyć się zarówno doskonałym wyglądem, jak i wysoką jakością? Czym się kierować podczas wyboru?

Komplet sztućców – wybierz eleganckie nakrycie stołu

Nie ma wątpliwości, że eleganckie sztućce podnoszą jakość i estetykę każdego podawanego posiłku. Dzisiaj firmy takie jak gerlach.pl, proponują nam szeroki wybór kompletów sztućców, dopasowanych do różnorodnych potrzeb. Komplet sztućców może składać się z 24, 48 lub 68 elementów – tak duże zróżnicowanie pozwala na wybranie zestawu idealnego. Komplety dostępne są w eleganckich walizkach – pozwala to zarówno na ich bezpieczne przechowywanie, jak i… możliwość podarowania takiego kompletu bliskim nam osobom w prezencie. Komplet sztućców wykonany jest ze stali nierdzewnej 18/10 – tworzywo to jest wysoce odporne na ścieranie, działanie wilgoci, korozję. Dodatkowo warto wspomnieć, że sztućce są również odpowiednio wyważone – doskonale leżą w dłoniach i pozwalają na wygodne jedzenie. Komplet sztućców topowych producentów bez obaw możemy myć w zmywarkach automatycznych. W ofercie topowych producentów znajdziemy nie tylko klasyczne komplety, ale również widelczyki do ciast, łyżeczki do herbaty czy też komplety sztućców dla dzieci. 

Jak zdobiony jest komplet sztućców?

Szukając nowego kompletu sztućców zwracamy uwagę na wygląd kolekcji. Projektanci nie ustają w tworzeniu oryginalnych zdobień w formie frezów czy przedłużonych rękojeści. Uwagę przyciągają również zdobienia w formie ornamentów, motywów florystycznych. Sztućce dla dzieci mogą być zdobione postaciami ze znanych i lubianych bajek. 

Author

Comments are closed.