Dla wielu uczniów widok zielonej tablicy przyprawia ich o dreszcze. Skomplikowane zadania matematyczne były rozwiązywane na oczach wszystkich uczniów. Z biegiem lat te tablice zostały zastąpione nowoczesnymi. Nadal jednak funkcjonują, ale już w lepszej odsłonie. Tablice kredowe wpiszą się w każdą przestrzeń. Znajdą swoje zastosowanie w sali wykładowej, lekcyjnej, w domu lub pracy. To narzędzie do pokoju nauczycielskiego, sali konferencyjnej lub przestrzeni prywatnych m.in. do zapisywania najważniejszych informacji. Sprawdź, co oferuje Tobie sklep internetowy z artykułami biurowymi Wally.

Tablice szkolne suchościeralne – białe, czarny czy zielone? Praktyczne narzędzie do nauki i pracy

Bez względu na to, czy jest to budynek uniwersytetu lub szkoły, tablice suchościeralne i kredowe sprawią, że lekcja lub wykład staną się bardziej efektywne. Wygodna i praktyczna ceramiczna tablica jest wyjątkowo lekka i estetyczna. W Wally dostępnych jest wiele rozmiarów – aż do 500 zł!. Nowoczesna technologia Hot Melt zapewnia niezwykłą trwałość, wytrzymałość i odporność na promienie słoneczne czy odbijanie światła. Wejdź na https://wally.com.pl/k1310,tablice-szkolne-i-akademickie.html i zamów swoją spersonalizowaną tablicę do domu lub pracy. 

Tablice dla dzieci w sklepie Wally. Czy zabawa i nauka może iść w parze?

Tablice dla dzieci to miejsce do rozwijania kreatywności. Rodzice mogą ją wykorzystać do nauki z dzieckiem pierwszych liter oraz cyfr. Tablica kredowa i magnetyczna jest prosta w montażu i nie wymaga potrzeby skorzystania z usług fachowca. Samoprzylepna folia idealnie klei się z gładką powierzchnią ściany np. nad biurkiem ucznia, co będzie pomocne przy nauce. Tablica kredowa dla dzieci to doskonały pomysł na prezent. W Wally znajdziesz setki motywów, m.in. w kształcie zwierząt, bajkowych bohaterów lub z indywidualnym nadrukiem. Sprawdź je wszystkie i wybierz swój ulubiony. 

 

Author

Comments are closed.