Granatowa kuchnia to ostatni hit modowy przy aranżacji wnętrz. Jedna z najciekawszych propozycji, dzięki której całe pomieszczenie nabierze bardzo ciekawego charakteru. O czym trzeba pamiętać podczas urządzania takiego pomieszczenia? Czas to sprawdzić.

Odpowiednie zestawienie kolorów

Ktoś może powiedzieć, że granatowa kuchnia będzie ciemnym pomieszczeniem. Wręcz przeciwnie. Wystarczy bowiem postawić na odpowiednie zestawienie kolorów, dzięki czemu uda się urządzić niezwykle klimatyczne pomieszczenie. Z czym połączyć granatową kuchnię? Chociażby z elementami drewnianymi, np. z blatami roboczymi, dzięki czemu uniknie się nadmiernego przytłoczenia. To nie jedyny kolor z jakim można łączyć granat. Otóż, na tej liście znajdują się także biel, beż, krem, kość słoniowa, żółty, waniliowy, szary. Bardzo ciekawe propozycje dzięki którym uda się urządzić wygodną i przestronną kuchnię.

Modna, granatowa kuchnia 

Są też propozycje dla osób odważnych. Może warto wypróbować pudrowy róż. Ktoś powie, że jest to kolor dziewczyński, kobiecy, ale nie ma co zaprzeczać, że kuchnia jest jednak domeną kobiet. Zresztą, w towarzystwie tego odcienia dobrze czują się również mężczyźni. Inną, ciekawą propozycją jest też połączenie koloru granatowego z czernią. Aczkolwiek, takie połączenie nadaje się jedynie do dużych pomieszczeń, które na dodatek oświetlone są dobrze, m.in. za pomocą światła dziennego. Jak więc widać, jest wiele ciekawych opcji, dzięki czemu uda się urządzić modną, granatową kuchnię w swoich domach. 

 

Author

Comments are closed.