Funkcjonalna kuchnia to miejsce, gdzie gotowanie nie sprawia nam problemów i możemy traktować je jako pasję czy chwile wypoczynku. W codziennym przygotowywaniu wyjątkowych potraw pomogą nam przede wszystkim garnki i patelnie. Jakie modele wybrać? Czy współcześnie producenci proponują nam innowacje? Warto przyjrzeć się im z bliska!

Nowoczesne garnki stalowe

W poszukiwaniu idealnych garnków często skupiamy się na ich wyglądzie – estetyka jest ważna, jednak najważniejszą kwestią są materiały oraz ich trwałość. Nowoczesne komplety garnków oferowane w takich sklepach jak gerlach.pl zaskoczą nas pod wieloma względami. Garnki tworzone są ze stali nierdzewnej – oznacza to, że są zabezpieczone przed działaniem wilgoci, odkształcaniem, pojawianiem się korozji. Garnki takie posiadają wbudowane w dna dyski, których zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła – dzięki dyskom możliwe jest szybsze przygotowywanie ulubionych potraw! Warto przyjrzeć się garnkom z bliska – wiele z nich posiada oryginalne dodatki, które z pewnością sprawdzą się podczas codziennego gotowania. Miarki, cedzaki i lejki sprawią, że gotowanie stanie się znacznie prostsze i przyjemniejsze! Uzupełnieniem garnków są wygodne uchwyty i rączki, nierzadko tworzone z wysokiej jakości tworzyw antypoślizgowych. 

Noże w naszych kuchniach 

W naszych kuchniach nie może zabraknąć wysokiej jakości noży – dzisiaj producenci proponują nam modele noży wykonane z najwyższą starannością. Ostrza tworzone są ze stali wzbogaconej o dodatek chromu, wanadu czy molibdenu – dzięki tym pierwiastkom stal nie kruszy się, nie jest podatna na odkształcanie czy korozję. Rękojeści noży tworzy się z materiałów antypoślizgowych lub też z naturalnego, profilowanego drewna. Noże możemy kupować pojedynczo lub w zestawach. 

Author

Comments are closed.