Jazda konna jest sportem rozwijającym ciało i umysł. Nic dziwnego, że rodzice coraz chętniej zapisują swoje pociechy do szkółek, aby pod okien instruktorów uczyły się samodzielnie jeździć na dostojnych wierzchowcach. Aby nauka jazdy konnej była dla malucha w pełni komfortowa i bezpieczna, należy starannie się do niej przygotować. Ważnym etapem przygotowań do lekcji jest skompletowanie stroju. Oczekiwania rodziców szukających dla swoich pociech wysokiej jakości odzieży oraz dzieci ceniących swobodę i ciekawe wzornictwo spełnią bryczesy HKM. 

Bryczesy HKM – wygoda na treningu

Jazda konno w spodniach dresowych albo legginsach wiąże się z powstawaniem otarć w miejscach  przeszyć i dyskomfortem. Spodnie mogą krępować ruchy, a zbyt szerokie nogawki przeszkadzać podczas wkładania stopy do strzemion. Bryczesy HKM zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wyeliminować te problemy. Miękkie, idealnie dopasowane spodnie pozbawione szwów po wewnętrznej stronie ud zapewniają swobodę ruchów i nie powodują powstawania bolących podrażnień na skórze. Dodatkowym elementem zwiększającym przyczepność jeźdźca, a zatem i pewność jazdy, są leje, czyli skórzane wstawki. Bryczesy uszyte są z wysokiej jakości, oddychającej tkaniny, która zachowuje swoją nienaganną formę pomimo częstego prania i użytkowania.

Z myślą o dziecięcych gustach

Dziecięce bryczesy niemieckiej marki HKM dostępne są w bogatej palecie kolorystycznej. W katalogu znajdziesz ciekawą, modną odzież dla chłopców i dziewczynek w różnym wieku. Wśród wielu modeli nie zabrakło stonowanych, klasycznych bryczesów oraz bregginsów w żywych kolorach, które zachwycą każdą nastolatkę.

Author

Comments are closed.